Havajské esencie z ostrova Kaui´a

O Havajských esenciách z ostrova Kaui´a sa môžete dozvedieť viac v  článku  Liečivé esencie z havajského ostrova Kaui´a.

VÝPREDAJ

 

esencia Mužská výkonnosť

Mužská výkonnosť (Male performance) 15 ml    14,50 €   výpredaj 13,80€

posledné 2 kusy!

Kombinácia kvetov z mučenky a banánovníka vyrovnáva mužskú sexualitu. V prípade prebytku znižuje, v prípade nedostatku posilňuje sexuálnu túžbu. Vyvažuje a omladzuje mužskú sexuálnu energiiu, znižuje strach zo zlyhania.

 

Drahokamové esencie

ČAKROVÉ ESENCIE

1. čakra: Čierny turmalín 15 ml     11,90 €    VYPREDANÉ

Základná téma 1. čakry je vzťah k zemi – uzemnenie. Esencia z čierneho turmalínu vzťahujúca sa k prvej čakre, je základom vitálnej síly pre ďalšie čakry. Pomáha uzemňovať a zároveň zvyšovať telesnú vitalitu. Poskytuje pevnú pôdu pod nohami, dodáva základnú energiu pre tvorivú aktivitu, sílu vytrvať a presadiť sa. Mimoriadne dôležitá je pre základy vlastnej existencie, materiálneho zabezpečenia, vytvorenia rodiny, počatia potomstva.

2. čakra: Karneol 15 ml     11,90 €   výpredaj  11,00€   VYPREDANÉ

Základná téma 2. čakry je schopnosť lásky k druhému pohlavíu, vyjasnenie predstáv, pocitov a myšlienok v medziľudských vzťahoch. 2. čakra je centrom emócií, sexuálnej energie a tvorivých síl. Ovplyvňuje medziľudské vzťahy, vrátane milostných vzťahov. Harmonizáciou tejto čakry Karneol aktivuje sexuálnu a tvorivú energiu, zvyšuje vitálnu životnú silu a stimuluje tvorivosť.

3. čakra: Citrín 15 ml      11,90 €   výpredaj  11,00€  (posledný 1 kus skladom)

Základná téma 3. čakry je schopnosť otvoriť sa sami sebe. 3. čakra je sídlom osobnosti, vôle, kladného postoja k životu. Ovplyvňuje naše medziľudské vzťahy, sympatie či antipatie a prežívanie trvalé citové väzby. Ak 3. čakra pracuje správne, sme svieži, činorodí, vnútorne motivovaní niečo dokázať. Citrín pomáha uvedomiť si a prejaviť svoje osobné ciele a obnoviť sebadôveru. Pomáha tiež pri všetkých formách znečistenia radiáciou, žiarením.

4. čakra: Zelený avanturín a ruženín 15 ml    11,90 €   VYPREDANÉ

Základná téma 4. čakry je schopnosť dávať a prijímať lásku. 4. čakra je v strede systému čakier a predstavuje centrum pravej, ničím nepodmienenej lásky. Pôsobí na našu schopnosť empatie (vcítenia sa do prežívania druhého), schopnosť súcitu, schopnosť pozitívneho vnímania druhých ľudí, krásy prírody a umenia. Zelený avanturín utišuje konflikty v emocionálnom tele, uvoľňuje napätie v solar plexus.

5. čakra: Modrý krajkový achát 15 ml     11,90 €   akcia 11,00€  VYPREDANÉ

Základná téma 5. čakry je schopnosť dorozumievania sa, vyjadrovania sa.  5. čakra je centrom vyjadrovacích schopností, komunikácie a sebavyjadrenia. Je to miesto, kde sa stretávajú myšlienky a city. Harmonizáciou tejto čakry sa zlepšujú uvedené schopnosti.

6. čakra: Ametyst 15 ml     11,90 €   výpredaj  11,00€  VYPREDANÉ

Základná téma 6. čakry je schopnosť intuície. Keďže 6. čakra je centrom vyšších duchovných síl, intelektuálnych schopností, pamäti a vôle esencia pôsobí na rozvoj týchto oblastí. Na telesnej rovine je 6. čakra najvyšším riadíacim miestom centrálnej nervovéej sústavy. Ametyst zvyšuje duševnú čulosť, posilňuje silu vôle, láme nežiadúce zvyky, utišuje myseľ pre meditáciu a spánok.

7. čakra: Kryštáľ 15 ml     11,90 €     VYPREDANÉ

Základná téma 7. čakry je otvorenie sa svojmu Vyššiemu Ja, svojej vnútornej božskej podstate. Esencia pôsobí na 7. čakru, ktorá je zdrojom a východiskovým bodom pre prajvy všetkých ostatných čakier. Osobné pole energií splýva s energetickým poľom Univerza. Pôsobí na prežívanie a uvedom ochraňuje, ovanie si svojho vyššieho Ja, a stotožnenie sa s Božou podstatou. Kryštáľ podporuje duchovné poznanie, uvoľňuje blokády, napomáha komunikácii s duchovným vedením a duchovnému splynutiu s Univerzom a zmierniť všetky emocionálne stresy.
Odporúča sa užívať každú z týchto sedem esencií 3 dni postupne, t.j. od prvej čakry a postupovať druhou, treťou až k siedmej. Celý čistiaci a harmonizačný proces tak trvá 21 dní. Obvyklé dávkovanie je 3 až 4 kapky 2krát až 3krát denne alebo podľa potreby. Esencie možno užívať aj jednotlivo na každú čakru zvlášť, podľa potreby.