Ako nakupovať

Nakupovanie na webstránke bachovaterapia-astrológia je jednoduché a verím, že prehľadné.

OBJEDNÁVKA

Pri objednávacom procese nie je potrebná registrácia. Po výbere ponúkaného tovaru, či už na základe vlastnej voľby alebo bezplatnej konzultácie so mnou, si ho môžete objednať jedným z týchto spôsobov:

1. vyplníte ktorýkoľvek objednávkový formulár na pravej strane ponuky produktov, v ktorom zadáte požadované údaje (riadim sa samozrejme zákonom o ochrane osobných údajov) a odošlete. Na jeden objednávkový formulár môžete zadať tovar z viacerých sekcií, nielen tej, na ktorej sa formulár nachádza (napr. konkrétnu originálnu Bachovu esenciu, Rescue pastilky a nejakú knihu). Obdržíte automatickú odpoveď zo servera, že proces prebehol v poriadku.

Ak vám to lepšie vyhovuje, môžete vyplniť a poslať aj viac formulárov. Napríklad prvý zo sekcie Originálne esencie, druhý zo sekcie Rescue produkty a tretí zo sekcie knihy. Ak budú poslané v ten istý deň,  bude sa to považovať za jednu objednávku.

2. môžete si objednať zvolený tovar zaslaním e-mailu na adresu bachovky.astrolog@gmail.com, kde uvediete všetky potrebné údaje (objednávaný tovar, adresu doručenia a spôsob platby).

3. objednávka telefonicky na tel. č. +421948010536.

Následne, v priebehu 24 hodín po odoslaní elektronickej objednávky obdržíte  e-mail, ktorým potvrdím prijatie vašej objednávky a informujem vás, kedy bude zásielka vyexpedovaná.

PLATBA ZA TOVAR

Objednané esencie alebo iné ponúkané produkty možno platiť a prevziať:

  • doporučenou poštovou zásielkou,  prípadne osobným prevzatím po predchádzajúcej úhrade príslušnej sumy uvedenej v elektronicky zaslanej faktúre, na bankový účet číslo 520700-4203265437/8360. IBAN: SK56 8360 5207 0042 0326 5437.
  • na dobierku.

Doba vyexpedovania objednaného tovaru je obvykle 1-2 dni po e-maili, ktorý obdržíte ako potvrdenie prijatia vašej objednávky. Pri platbe prevodom na účet ihneď po pripísaní úhrady na účet.

POŠTOVNÉ A BALNÉ

  • pri objednávke na dobierku 4,00€
  • pri objednávke prevodom na účet 3,50€
  • pri objednávke nad 85,00€ je poštovné a balné zdarma 

Ďalšie informácie sú uvedené v obchodných podmienkach. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov ma prosím neváhajte kontaktovať.