Emergency Essence (esencia Prvá pomoc)

Emergency Essence obsahuje tieto esencie kvetov:

Angelsword

pomoc pri neschopnosti spojenia sa so svojim vyšším JA, duchovnej dezorientácii, alebo duchovnej posadnutosti. Umožňuje získať pravé duchovné poznanie, spojenie s vyšším vedomím, prístup k schopnostiam z minulých životov.

Crowea

pomáha pri neustálom znepokojovaní sa, vnútornej labilite, pocite “že nie je niečo v poriadku”, slabom trávení. Harmonizuje a centruje jedinca, navodzuje pocit vyrovnanosti.

Dog Rose of Wild Forces

umožňuje prekonať obavy zo straty kontroly, fyzické príznaky bez zjavného dôvodu, navodzuje emocionálnu rovnováhu a kľud.

Fringed Violet

pomáha pri strachu, šoku, traume, poškodení aury, vyčerpaní inými ľuďmi alebo situáciami. Odstraňuje účinky minulého alebo súčasného trápenia, lieči a ochraňuje auru, posilňuje duchovnú ochranu.

Grey Spider Flower

užitočná v situácii teroru alebo strachu z útoku nadprirodzených síl. Napomáha získať pravú vieru, pokoj a rozvahu i odvahu.

Sundew

na rozpoltenosť, nedostatok koncentrácie pozornosti, zasnenosť a fantazírovanie. Napomáha sústredeniu sa, venovaniu pozornosti detailom, prítomnosti.

Waratah

rieši stavy zúfalstva, beznádeje, ako aj neschopnosť vyrovnať sa s krízou, dodáva odvahu, húževnatosť, vieru, prispôsobivosť a posilňuje pud sebazáchovy.