Meditation Essence (Meditácia)

Meditation Essence má toto zloženie:

Angelsword

pomoc pri neschopnosti spojenia sa so svojim vyšším JA, duchovnej dezorientácii, alebo duchovnej posadnutosti. Umožňuje získať pravé duchovné poznanie, spojenie s vyšším vedomím, prístup k schopnostiam z minulých životov.

Boronia

zbavuje utkvelých myšlienok, škodlivej ľútosti nad nedávno ukončenými vzťahmi. Pomáha získať pokoj, jasnosť mysle, vyčistenie nadbytočných myšlienok.

Bush Fuchsia

pomáha pri nevyváženosti logického, racionálneho oproti intuitívnemu a tvorivému, pri ignorovaní podvedomých  pocitov ako aj pri ťažkostiach v učení sa. Umožňuje integrovať informáciu, napomáha rozvíjať intuíciu.

Bush Iris

rieši problémy v súvislosti so strachom zo smrti, z prílišného materializmu a fyzična, potlačovania duchovného aspektu. Pomáha získať duchovný vhľad, porozumenie pre záležitosti presahujúce materiálny/fyzický svet.

Fringed Violet

pomáha pri strachu, šoku, traume, poškodení aury, vyčerpaní inými ľuďmi alebo situáciami. Odstraňuje účinky minulého alebo súčasného trápenia, lieči a ochraňuje auru, posilňuje duchovnú ochranu.

Green Spider Orchid

vhodná na nočné mory a fóbie z minulých životných zážitkov. Pomocou nej možno dosiahnuť naladenie sa na prirodzenosť, otvorenie psychiky, uvoľnenie hrôzy a úzkosti.

Red Lily

je vhodná na neurčitosť, váhavosť, zasnenosť, „hlavu v oblakoch“. Umožňuje spojenie s vyšším JA , ale zároveň žiť v prítomnom okamihu a „na zemi“.