Women Essence (esencia pre ženy)

Women Essence je kombináciou týchto austrálskych kvetových esencií:

Billy Goat Plum

používa sa pri hanblivosti, neprijatí svojho fyzického tela, odpore voči sebe, averzii k sexu. Napomáha akceptovať svoje fyzické telo,  mať pôžitok zo sexuality.

Bottlebrush

pre tých, čo prechádzajú závažnými životnými zmenami v živote (napr. dospievanie, tehotenstvo, rodičovstvo, starnutie, umieranie a i.), majú zo zmien pocit ohromenia. Tiež vhodná na nevyriešené záležitosti s matkou. Napomáha vyrovnať sa so životnými zmenami, získať pocit pokoja, upevniť puto medzi matkou a dieťaťom.

Bush Fuchsia

pomáha pri nevyváženosti logického, racionálneho oproti intuitívnemu a tvorivému, pri ignorovaní podvedomých  pocitov ako aj pri ťažkostiach v učení sa. Umožňuje integrovať informáciu, napomáha rozvíjať intuíciu.

Crowea

pomáha pri neustálom znepokojovaní sa, vnútornej labilite, pocite “že nie je niečo v poriadku”, slabom trávení. Harmonizuje a centruje jedinca, navodzuje pocit vyrovnanosti.

Five Corners

pôsobí na nedostatok sebaúcty, sebalásky, nízku sebadôveru. Pomáha človeku mať pozitívny  postoj k sebe samému, prijať seba samého, uvedomiť si svoje prednosti, ceniť si svoju vnútornú i vonkajšiu krásu.

Mulla Mulla

rozpúšťa strach z ohňa a horúcich vecí, redukuje stres spojený s vystavením sa slnku a žiaru, ako aj negatívne dôsledky ohňa a slnka (spáleniny, popáleniny).

Old Man Banksia

pri pocitoch ustatosti, unavenosti, letargii, skľúčenosti. Obnovuje radosť a záujem o život; prináša energiu a elán.

Peach-flowered Tea-tree

vhodná pri extrémnych zmenách nálad, neschopnosti dokončiť veci, pri strachu zo starnutia, sklone k hypochondrii. Pomáha získať citovú stabilitu, vyrovnanosť, schopnosť dotiahnuť veci do konca, prijať zodpovednosť za svoje zdravie.

Pink Flannel Flower

vhodná pri pocite apatie a nudy zo stereotypie každodenného života, otrávenosti zo života. Otvára srdečnú čakru, umožňuje nadobudnúť pocit spokojnosti a schopnosť tešiť sa z maličkostí každého  života.

She Oak

rozpúšťa úzkosť v súvislosti s neplodnosťou alebo ženskou hormonálnou nerovnováhou. Umožňuje emocionálne uvoľnenie sa pre otehotnenie, poskytuje hormonálnu podporu ženám.