Cukríky s Bachovými kvetmi

Cukríky s Bachovými kvetmi s príchuťou červeného pomaranča Feel Safe (20 ks)
NIE JE UŽ V PONUKE

pomarancCukríky na prírodnej báze značky FITNE, s populárnymi piatimi kvetovými esenciami Dr. Bacha na krízové situácie a s prírodnou ovocnou príchuťou červeného pomaranča sú užitočné pre celú rodinu zoči voči výzvam každodenného života, v boji proti napätiu, nepohode. Ideálne do vrecka, vždy po ruke aj na cestách.

Zloženie:

  • zmes esencií Bachových kvetov v bio kvalite*: Rock Rose, Impatiens, Clematis, Cherry Plum, Star of Betlehem
  • ďalšie ingrediencie v bio kvalite*: surový trstinový cukor, kukuričný sirup, kyselina citrónová, pomarančový olej, koncentrát mrkvovej šťavy, koncentrát šťavy čiernych ríbezlí, citrónový olej.

Bez gluténu a bez laktózy.

Cukríky s Bachovými kvetmi s príchuťou hrozna a bazy (20 ks) 4,20€

NIE JE UŽ V PONUKE

hroznoCukríky na prírodnej báze, s populárnymi piatimi Rescue kvetovými esenciami Dr. Bacha a s lahodnou prírodnou príchuťou hrozna a bazy sú užitočné pre celú rodinu zoči voči výzvam každodenného života, proti napätiu, nepohode. Ideálne do vrecka, vždy po ruke aj na cestách.

Zloženie:

  • zmes esencií Bachových kvetov v bio kvalite*: Rock Rose, Impatiens, Clematis, Cherry Plum, Star of Betlehem
  • ďalšie ingrediencie v bio kvalite*: surový trstinový cukor, kukuričný sirup, kyselina citrónová, extrakt z hrozna a extrakt z bazy.

Bez gluténu a bez laktózy.

Rescue pastilky s rôznymi príchuťami 7,80€

pastilky citron

popísané sú v sekcii Rescue produkty

________________________________
* Bio kvalita znamená, že jednotlivé ingrediencie pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej organickej produkcie.